לוח השנה הירחי של הגנן לחודש מאי 2020

לוח השנה הירחי של הגנן לחודש מאי 2020 הוא עוזר שימושי מאוד בתכנון עבודות האביב. על ידי מילוי המלצותיו, הרבה יותר קל לגננים לטפל בגידולים, לבצע את כל הצעדים האגרוטכניים בזמן. אוסף לוח השנה מבוסס על הידע של מדע הביו-דינמיקה הצעיר, החוקר את המקצבים הטבעיים של אורגניזמים. לוח השנה הירחי מתפרסם מדי שנה, כך שלא יהיה קשה להחליט על העבודה במאי 2020. הפרסום לוקח בחשבון לא רק את הניסיון בן מאות השנים של החקלאים, אלא גם ידע מדעי מודרני על השפעת שלבי הירח על התפתחות הצמחים.

שלבי הירח במאי 2020

כדי להבין את ההשפעה שיש לירח על גידולי גן, עליך לדעת כמה יסודות. צמחים מתפתחים במקצבים שונים בהתאם לסימן גלגל המזלות בו נמצא ה- Luminary. ימי הירח המלא, ירח חדש וגם ליקויי חמה סומנו כלא מצליחים לפעילות בגינה. אגב, ליקויים נלקחים בחשבון לא רק לירח, אלא גם לשמש. אלה ימים משמעותיים בהם קרינת הירח משתנה, ולכן הצמחים נאלצים לבנות מחדש. הרבה אנרגיה מושקעת על ארגון מחדש של מקצבים, וקצב הצמיחה יורד. אם אתה מבצע את ההליכים הרגילים בימינו - זריעה, שתילת שתילים או השתלה, אז הצמחים חווים עומס כפול.

מרגע תחילת הירח "החדש" לשלב ההפוך, הירח המלא, ישנה זרימת נוזלים על פני כדור הארץ או משיכת מים כלפי מעלה. בצמחים נצפית זרימת סאפ משורשים לחלקי אוויר. כאשר הירח מלא, יש לגידולים את פרץ האנרגיה הגדול ביותר שלהם. הם מראים עמידות טובה לכל תופעות לוואי, יש את האספקה ​​הגדולה ביותר של חומרים מזינים בכל האיברים הצמחיים. לכן, התשואה המקסימלית של פירות מעל האדמה מוסרת בימי הירח המלא עצמו וכעבור יום אחר.

השלב הבא מדגים את התנועה ההפוכה של הנוזל - מלמעלה למטה. ההצטברות הגדולה ביותר של האנרגיה החיונית של הצמח נופלת על מערכת השורשים. לכן, כל הפעולות המשפיעות על השורשים אינן רצויות ביותר. גננים נמנעים מלשתול או לשתול מחדש יבולים בימינו. רגישות השורשים מוגברת, הם אינם יכולים לעמוד ולו במעט הנזק. ביום זה עליכם להימנע מנטוע אירועים.

 

טבלת ימים נוחים ולא נוחים

לוח הזריעה לירח לחודש מאי הוא כלי מצוין לחקלאים. יש עבודה באתר כל יום. לכן, ידיעה על ימים מבריחים על פי לוח השנה הירחי מאפשרת לא רק לחסוך זמן יקר, אלא גם לטפל בצמחים במיומנות. מודעות לימים שליליים עוזרת להגן על גידולי הגינה מפני זעזועים מיותרים, ועל הגנן מפני הפסדים בלתי צפויים. במהלך מחזור אחד, הירח עובר מסימן גלגל המזלות למשנהו. חלקם מעכבים את התהליכים בצמחים, ואילו אחרים מפעילים אותם. השליליים ביותר במאי 2020 הם ימי הירח המלא והירח החדש. יש להתייחס להמלצות לוח הזריעה לירח לחודש מאי 2020 ללא קנאות. כמובן שלא כדאי לחשוב שלא ניתן לעשות דבר בימים אלה. אתה רק צריך להגביל את הפעילות, יש לנקוט בזהירות מיוחדת במהלך 12 השעות הראשונות שלאחר האירוע. בנוסף לתאריכים אלה, 12 במאי ו -26 במאי אינם שליליים על פי לוח השנה הירחי, כלומר ימי סוף הרבעון הראשון והשלישי.

כמו כן, לוח לוח השנה הירחי לחודש מאי 2020 מכיל הוראות בימים משמחים עבור גננים וחקלאי משאיות. תוכלו לבצע כל עבודה ללא חשש לפגיעה בצמחים ב -9 במאי, 14 במאי, 24 במאי וב -29 במאי.

לוח שנה לנחיתה הירחי לחודש מאי 2020

יתר על כן, יוצג אילו נהלים מומלץ לבצע בימים ספציפיים של מאי, ואילו עדיף לסרב. בטבע, יש קשר מדהים בין כל האירועים. בהתבוננות בהשפעת כוכבי הלכת או קבוצות הכוכבים על התפתחות הצמחים, תוכלו לקבץ המלצות לגננים. תלוי באיזה סימן של גלגל המזלות שהירח נמצא, אתה יכול לבצע עבודות מסוימות:

 1. טלה אינו ממליץ למנות נטיעות בימיהם, אך עבודה עם צמחים בוגרים תהיה פורייה.
 2. שור מעדיף שתילה של עצי פרי, שיחים וכן גידולים בולבוסים.
 3. התאומים יוצרים רקע נוח להדברה, לשתילת קטניות.
 4. סרטן ממליץ לא להתחיל לקצור, אך הוא נוח מאוד לכל שתילה או טיפול בצמחים.
 5. ליאו מאפשר ניכוש והתרופפות, אך ממליץ לדחות הליכים אחרים.
 6. בתולה משתפת פעולה עם ליאו, מכניסה את אותן מגבלות.
 7. מאזניים הוא הסימן החיובי ביותר עבור החקלאים. אתה יכול לשתול, לנקות.
 8. מזל עקרב מציע יותר לתזמון קציר מאשר שתילה.
 9. גדי טוב לעבודה עם שורשים וקטניות.
 10. מזל דלי אוסר לחלוטין על נטיעת יבולים כלשהם.
 11. אסור לדגים להשתיל ולשתול צמחים בימיהם.

זהו הערך העיקרי של לוח השנה. זה מאפשר לתכנן מראש את כל היקף העבודה למשך חודש, תוך התחשבות בהשפעת הירח. לוח זמנים מחושב היטב יחסוך ממצבים בלתי צפויים.

לוח שנה ירחי לחודש מאי 2020 לגננים

עבודת האביב העיקרית של גננים היא שתילה, השתלה, גיזום ועיבוד. כדי לתכנן נכון כל פעולה, עליך להישמע להמלצות לוח השנה הירחי של הגנן לחודש מאי.

 

המידע נתפס בצורה ברורה יותר בטבלה, ערוך על פי לוח השנה הירחי:

 

סימן גלגל המזלות בו נמצא הירח

עבודות מותרות

 

דג

מותר לשתול ענבים, תותים, פטל, אוכמניות, שיחי פירות יער, להסיר שפמים מתותים ולשתול עצים.

לא מומלץ לקצץ ולעבד תרבויות באמצעות תרופות.

 

טלה

ניתן לטפל נגד מזיקים ומחלות, לחתוך את הצמיחה.

אין להשקות, להאכיל, לחתוך גידולי גינה.

 

ירח חדש

מומלץ לדחות את עבודות הגינון.

 

תְאוּמִים

גיזום תברואתי, השתלת צמחים ושתילת תותים יעשו ללא שום בעיה. אלה הנהלים שהגנן יכול לעשות ללא הגבלה.

 

מחלת הסרטן

השתלת ושתילת עצים או שיחים תצליח. אתה יכול לעשות רוטב מינרלים, להשקות את הגינה.

עם זאת, לא ניתן להשתמש בחומרי הדברה לטיפולים.

 

אריה

לא מומלץ להשתיל, להאכיל, להשקות.

 

מַזַל בְּתוּלָה

ימים טובים לשתילת ירכי ורדים, ענבים, עצי פרי. שיחים מופצים בקלות על ידי שכבות או ייחורים.

גיזום אינו מומלץ.

 

מזל מאזניים

השתרשות של שפם תות ותות, שכבות שיחים.

אין לטפל במחלות ומזיקים, השתלה או גיזום.

 

מַזָל עַקרָב

בימים אלה, יש לשתול עצי פרי, שיחים, זיפים תות שורשיים מושרשים, שיחים מופצים על ידי שכבות, ייחורים ירוקים.

אין לגזום או לצבוט צמחים.

 

ירח מלא

יום מנוחה לגנן

 

מַזַל קַשָׁת

אתה יכול למנות שתילת ענבים, השתרשות ייחורים, ניכוש חלקת גן.

אין להשקות או לגזום את הצמחים שלך.

 

מַזַל גְדִי

זמן נוח לשתילה, גיזום סניטרי או השתלה.

לא מומלץ להפריע לשורשים.

 

מזל דלי

הפעולות האופטימליות ביותר הן גיזום, גזירת שיחים, כריתת צמחי יתר.

הגן אינו זקוק להשקיה ולהאכלה.

 

עגל

שתילה, הדברת מזיקים ומחלות, התפשטות צמחים על ידי שכבות, השתרשות של שפם תות יצליחו.

לא רצוי לבצע התרופפות באזור השורש.

ימים נוחים למנוחה

בין ימי מאי 2020, ימים כאלה הם ימי הירח החדש והירח המלא, כלומר החמישי וה -19. גננים צריכים לדעת שהם לא צריכים להפריע לצמחים יום לפני יום אחד אחרי הירח החדש. בתקופה זו הם עדיין מוחלשים ואינם סובלים שום הפרעה לפעילות חיונית. מנוחת ירח מלא נמשכת יום אחד.

סיכום

לוח השנה הירחי של הגנן לחודש מאי 2020 אינו רק שימושי, אלא עוזר הכרחי לעבודה בתכנון. בהתחשב בהמלצותיו, קל מאוד להימנע מצרות רבות. אם אתה מבצע פעילויות בימים נוחים, הצמחים סובלים אותם בקלות, מגיבים היטב לכל פעולה של הגנן.

תן משוב

גן

פרחים

בְּנִיָה