קישואים קזנובה F1

רק גנן עצלן לא מגדל קישואים באתר שלו. הם מאוד לא יומרניים ולא תובעניים לטפל בהם. רוב הזנים זקוקים להשקיה קבועה רק לצורך צמיחה רגילה. אבל יש גם זנים שעשויים בהחלט להסתדר בלעדיו. זה מאוד נוח לאותם גננים שמגיעים לאתר רק בסופי שבוע. קישואים Casanova F1 הוא אחד הזנים הללו.

קישואים קזנובה

מאפייני מגוון

זן זה שייך להכלאות מוקדמות שמתבגרות. בשיחי העלים למחצה יש עלים גדולים גזוריים בצבע ירוק כהה ללא כתמים וכתמים. קישואים של קזנובה דומים לצילינדר בצורתו. זה מלוטש וארוך. יחד עם זאת, הקישואים אינם נוטים להימתח יתר על המידה. גם אם תשכחו לקטוף פרי בשל, הוא לא יימוג... צבע הקישואים הבוגרים הוא הטרוגני: נקודות לבנות בגודל בינוני בולטות על העור הירוק בהיר. הפירות של הכלאה זו יכולים לשקול בממוצע בין 0.9 ל -1.5 ק"ג. הבשר הרך בצבע שמנת שלהם צפוף וטעים למדי. זה מאפשר להשתמש בהם בהצלחה לא רק בבישול, אלא גם בשימורים.

קזנובה F1

מאפיין מובהק של זן היברידי זה הוא סובלנות הבצורת שלו.

חָשׁוּב! הכלאה זו לא רק סובלת היטב את הבצורת, אלא גם זקוקה לה. עם לחות אדמה מוגזמת, מערכת השורשים שלה יכולה להירקב.

המלצות גדלות

למרות העובדה שהמגוון מאוד לא תובעני לטיפול, כדאי לשים לב לאדמה לפני שתול אותה. המקום האידיאלי לשתילת Casanova F1 יהיו המיטות עליהן צמחו:

 • תפוחי אדמה;
 • כרוב;
 • קשת;
 • קטניות.

אם הזרעים לא נטועים לאחר גידולים אלה, במקום חדש או לאחר זנים אחרים של דלעת, יש לדשן את האדמה. זה נעשה בסתיו כשחופרים גן ירק. דשנים אורגניים הם אידיאליים:

 • גללי סוסים;
 • mullein;
 • גללי ציפור.

כדי להעשיר את האדמה, השימוש בקומפוסט ובזבל ירוק נותן תוצאות טובות מאוד.

ניתן לשתול זן היברידי זה בשתי דרכים:

 1. זרע באדמה פתוחה. במקרה זה הנחיתה מתבצעת בחודש מאי. עומק הזריעה האופטימלי הוא 4-6 ס"מ.
 2. גידול שתילים. שיטה זו משמשת להשגת יבול מוקדם יותר. עדיף להתחיל בהכנת שתילים חודש לפני השתילה המומלצת, כלומר באפריל.
חָשׁוּב! יש לשתול זרעים ושתילים כך שיהיה מרחק של 60 ס"מ בין שיחים סמוכים. שתילה קרובה יותר לא תאפשר לצמחים להתפתח באופן מלא, והקציר עלול להיות דל יותר.

הכלאה זו מגיבה טוב מאוד להתרופפות ולהאכלה. אם האדמה הוכנה לפני השתילה, ניתן להשמיט את ההליכים הללו.

ביקורות של גננים

מריה, בת 51, ירוסלב
אני מפיל את קזנובה מפעם לפעם. אני אוהב את הטעם שלהם. אבל בהשוואה לזנים אחרים, קישואים מקזנובה נראים מעט שבריריים. אני לא משתמש בהם לסיבוב. אבל אם מטגנים אותם, אי אפשר לרדת. אני יכול להמליץ ​​למי שיש מקום פנוי, שאין מה לשתול. לא הייתי מקצה מיטה מיוחדת לקישואים האלה.
אנה, בת 30, בוגורודיצק
קזנובה F1 קנתה לצורך הניסוי. ניטע מיד על המיטה מתחת לסרט. הכל נבט למעט כמה זרעים. הקישואים התחילו במהירות. אהבתי את הזן כי הוא לא תובעני להשקיה ולא גובר. כשהגענו לדאצ'ה לאחר שבועיים של היעדרות, הקישואים מהזן הזה היו מסודרים. בזנים אחרים כמה קישואים צמחו למשהו נורא: הוא נמתח כאן, הוא היה נפוח שם. אני יכול להמליץ ​​על קישואים ל- Casanova F1, למגורי קיץ זה בדיוק זה.
אוקסנה, בת 42, ויאזניקי
את קזנובה לא ממש אהבתי. ישנם זנים אחרים מועילים יותר.הוא לא מדהים בשום צורה שהיא, הקישואים הם כמו קישואים. אבל זו דעתי. למשל, שכני אהב את זה. נתתי לה כמעט את כל הקישואים. אתה יכול לשתול אותו כמדגם.
תגובות (1)
 1. קישואים "קזנובה" ניטעו לפני מספר שנים. הופתעתי מאוד. פרי אינסופי. אתה חותך כמה, ואחרים מיד גדלים! כמות גדולה. שיח אחד האכיל אותנו כל העונה!
  לא יכולתי לקנות את הזרעים האלה שוב במשך מספר שנים. אבל היום זה הצליח (18.02.21). אני מייעץ לכולם

  18/02/2021 בשעה 07:02
  קתרין
תן משוב

גן

פרחים

בְּנִיָה